DRDrive

Harita ve Nvigasyon
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.0 MB
  • Version 2.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma DRD Yazılım Ekibi
Müşteri odaklı çalışan ve bunun yanı sıra bilgi iletişim teknoloji alanlarında çalışma yapan DRD Yazılım Ekibi sizlere ?Mobil Yol Yardım Uygulaması? nı hizmetinize sunuyor.

Müşteri odaklı çalışan ve bunun yanı sıra bilgi iletişim teknoloji alanlarında çalışma yapan DRD Yazılım Ekibi sizlere ?Mobil Yol Yardım Uygulaması? nı hizmetinize sunuyor. Uygulamanın en mutlu eden özelliklerin bir tanesi ise  arıza / kaza gibi acil müdahale gerektiren durumlarda DRD Assistance yol yardım hizmetlerine tek bir tuş yardımıyla erişebilirsiniz. Ayrıca periyodik bakım şifresi veya lastik talebi gibi ihtiyaçlarınızı da zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama size trafikteyken tüm kolaylıkları sağlıyor. Üstelik tamamen acil bir durumda oluşabilecek tüm ihtiyaç ve içinde bulunabileceğiniz durumun yaratacağı kısıtlar düşünülerek tamamen "kullanıcı odaklı" uygulamalarla geliştirilmiş olan "DRD Mobil Yol Yardım Uygulaması", size tüm işlemlerinizde büyük kolaylık ve hız kazandırıyor. DRDrive uygulaması akıllı telefonlarınıza indirdikten sonra ?üyelik menüsü? üzerinden araç ve profil bilgilerinizi tanımlayarak; Aracınız ile ilgili kaza ve arıza bildiriminde tek tuş yardımıyla kolaylıkla bulunabilir, Kaza ve arıza anında ilk yapılması gereken müdahaleler ve alınması gereken önlemleri öğrenebilir,
Beyana dayalı hasarlarda aracınızla ilgili DRD Müşteri Hizmetleri?ne beyanda bulunmanız için gerekli fotoğraf, olay mahalli detayı vb tüm detayları kolaylıkla bize iletebilir, Çekici ve yedek araç taleplerinizi anında ulaştırabilir, Adres tarifi yapmaya gerek duymadan akıllı telefonunuzun GPS sistemiyle konumunuzu kolaylıkla bildirebilir, En yakın anlaşmalı servis noktasının irtibat bilgilerine ulaşarak arzu ederseniz lokasyonu ile ilgili sistem üzerinden yol tarifi de alabilir, Acil durumlarda izlenmesi gereken prosedür ve işlemleri içeren DRD Kullanıcı Kılavuzu?na erişebilir,Örnek doldurulmuş ve boş kaza tutanağı örneklerine erişebilir, Polis, Ambulans, İtfaiye, Jandarma vb acil durum telefonları ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
DRDrive indir
DİĞER SÜRÜMLER